Víme, kde najít luxusní nemovitosti

Čím dál tím více Čechů projevuje zájem o komfortní a luxusní bydlení, a tím se také zvedá poptávka po luxusních nemovitostech. Dosud český trh nebyl připraven na nabídku a profesionální prezentaci luxusních nemovitostí. Inzerované nabídky byly uveřejňovány na běžných realitních serverech nebo přímo na stránkách realitních kanceláří. Kupující se tak k nabídkám dostávali velice obtížně.

Dalším problémem je také nepřipravenost portálů na luxusní nabídky. „Inzerce nemovitostí v České republice bohužel není přizpůsobena vysokým nárokům na prezentaci luxusních nemovitostí. Mezi nejčastější problémy patří špatná fotoprezentace, nedostatečný prostor pro popis a chybí možnost vložení kvalitního videa,“ shrnuje Ing. Alena Horáčková z projektu Snadné reality.

S převratnou novinkou v prezentaci luxusních nemovitostí přichází portál CzechLuxuryHomes, který se zaměřuje výhradně na inzerci luxusních nemovitostí. Jedná se o první takový portál u nás zaměřený na špičkovou prezentaci nemovitostí ve spojení se svěžím designem a moderními technologiemi.

Kupujícím nabízí hned dvojí vyhledávání: podle nastavených filtrů ve vyhledávání či přímo podle náhledů nemovitostí začleněných v mapě. Pro inzerující je nový portál zárukou kvalitní prezentace, která je také hlavní myšlenkou portálu: „inzerujte v tom nejlepším světle“.

Nový portál s nabídkami luxusních nemovitostí naleznete na www.czechluxuryhomes.cz

You may also like...

Napsat komentář